Історія фільму «І грянув шторм» переносить нас в 1952 рік і заснована на реальних подіях. Недалеко від півострова Кейп-Код нафтова компанія почала розробки з видобутку нафти. На двох нафтових танкерах працювала величезна кількість людей, навіть не підозрюють якого ризику вони піддаються. Справа в тому, що місцеві кліматичні умови були досить нестабільні, але незважаючи на цей факт ці танкери були побудовані з низкою порушень. У безхмарну погоду нічого не віщувало біди, але ось перенести сильний шторм величезні конструкції не могли. І ось такий день настав.

Попередження про насування сильного шторму не налякало керівництво нафтової компанії, і проігнорувавши попередження, було прийнято рішення не зупиняти роботи. Але розігралася буря завдала непоправної шкоди двом танкерам, і в підсумку, велика кількість людей опинилася в небезпеці. Фільм І грянув шторм (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Єдиним порятунком стала берегова охорона, яка при наявності найпримітивніших моторних човнів, кидається на допомогу потопаючим нафтовикам. Однак сили природи не щадять нікого, і самі рятувальники наражаються на смертельну небезпеку.

Режисер: Крейг Гіллеспі
В ролях: Кріс Пайн, Кейсі Аффлек, Бен Фостер, Ерік Бана, Холлідей Грейнджер, Джон Ортіс, Кайл Галлнер, Джон Магаро, Грем Мактавіш, Майкл Реймонд-Джеймс