Дія фільму розгортається в недалекому майбутньому в Лос-Анджелесі. Злочинність в місті досягла неймовірних масштабів: вулиці переповнені бандитськими угрупованнями, постійно влаштовує розбирання і перестрілки. У разі поранення кримінальні елементи завжди знають, куди звертатися. В готелі «Артеміда» міститься особливий підпільний госпіталь, куди приходять злочинці, якщо їм потрібна медична допомога. У лікарні повністю заборонено використання будь-якої зброї. Містить госпіталь сувора Медсестра. Бізнес Медсестри йшов досить непогано, але приїзд чергових гостей поставив його під загрозу. Вони викрали одну дуже цінну річ і сподівалися відсидітися в безпечному місці.

Але по їх сліду прийшов кримінальний авторитет, якому ця річ належала. Причому прийшов не один, а зі своєю бандою. У підсумку починається справжня війна без будь-яких правил. Тут кожен відмінний злочинець може отримати медичну допомогу і відпочити. Однак кілька нових клієнтів випадково приводить за собою всередину місцевого кримінального боса, він хоче відібрати якийсь предмет, який був викрадений у результаті пограбування.

Мешканцям готелю потрібно буде показати все на що вони здатні, адже всередині будівлі не можна застосовувати зброю. Фільм Готель «Артеміда» (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дрю Пірс
В ролях: Софія Бутелла, Дейв Батіста, Джефф Голдблюм, Джоді Фостер, Дженні Слейт, Стерлінг К. Браун