Успішно вирвав з лап лиходія дитини консула Китаю, друзі-копи вирішують відправитися в Гонконг, щоб відпочити. Правда їх надуманий відпустку доводиться відкласти до кращих часів, адже в американському посольстві починається низка злочинів, з якими ключовим персонажам треба буде розібратися. Під час вибуху гинуть два федеральних агента, що займаються справою про відмивання фальшивих купюр. До цього злодіяння причетний якийсь Ріккі тан, який колись був стражем правопорядку і напарником батька Лі, в чиїй кончини він цілком може бути винен.

Вирішив з’ясувати все, головний герой вирішує взятися за розслідування, щоб дізнатися справжню істину і в найближчому часі до нього долучається Картер. Але несподівано на їх шляху з’являються агенти секретної служби, а разом з тим приваблива пані Ізабелла Моліна і найманий вбивця Ху Лі. Фільм Година пік 2 (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Персонажі пускаються в подорож по Лас-Вегасу, і дізнаються, що сліди зловмисників ведуть в новий ігровий заклад під назвою «Червоний дракон», яким керує багач Стівен Рейн і загадкова мафіозне угрупування.

Режисер: Бретт Ретнер
Актори: Джекі Чан, Кріс Такер, Джон Лоун, Чжан Цзиі, Розелин Санчез, Алан Кінг, Харріс Юлін, Кеннет Цан, Ліза ЛоЦіцеро, Мей Меланкон