У страху перед майбутнім, в якому прогнозується активне використання штучного інтелекту, мільярдер Карл Дюран запускає проект з вивчення можливості підвищення рівня інтелекту і підвищення продуктивності людського мозку. У його лабораторіях розробляється сироватка, яка повинна допомогти людству в цій гонці. Для проведення дослідів він будує підводну лабораторію. Де вакцину тестують на акулах і стежать за їх показниками. Вона обладнана за останнім словом техніки і безпеки. Всі дослідження йдуть за планом і вчені вже так близькі до своєї кінцевої мети.

Тільки не можна бути точно впевненим у результатах експериментів. Так дуже скоро швидко мутовані і поумневшие тварини розробляють план втечі зі свого ув’язнення і знищення своїх ворогів. Так групі вчених, захоплених під товщею води належить зіткнутися з власне вирощеними страшними істотами, які не мають ні краплі жалості і співчуття. Вони не зупиняться ні перед чим, щоб реалізувати свій план і розквитатися зі своїми тюремниками і мучителями.

Чи зможуть люди дати гідну відсіч страшним кровожерливим тварям і врятувати не тільки свої життя, а й життя людей за межами лабораторії? Фільм Глибоке синє море 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дерін Скотт
В ролях: Даніель Савре, Майкл Біч, Роб Майес, Лілі Спангенберг, Нейтан Лінн, Деррон Калліган, Кім Сістер, Джино Лі, Джеремі Боада