Героями цієї військової драми з елементами бойовика є двоє хлопців-Тім і Бен. Їх батьки хороші приятелі, тому і сини подружилися ще в дитинстві. По мірі дорослішання хлопці ставали тільки ближче один одному. Вони багато мріяли, ділилися своїми планами. А коли вони вчилися вже в старшій школі, стався той страшний теракт, який сколихнув не тільки Америку, але і весь світ. Батько Тіма в момент трагедії перебував в одному з хмарочосів. Після цього світ для хлопця перекинувся, він навіть прийняв рішення, що піде служить в армію після закінчення школи, хоча до цього у нього були зовсім інші плани.

Бен, який вважав, що його друг стане відомим спортсменом, дізнався про нове рішення, не став його ні від чого відмовляти, а просто підтримав. Крім того, він вирішив, що теж піде служить, але батьки на це згоди не дали, а без них він не мав права проходить військові збори. Довелося друзям розлучитися — тим відправився в казарму, а Бен залишився вчитися далі. Перед розлукою вони дали один одному обіцянку, що через півроку зустрінуться, щоб разом служить.

Стримати слово Бену не вдалося. Він залишився на громадянці, а тим пішов на війну. І все ж ще одну зустріч життя їм підготувала. Фільм Герої не повертаються (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Jake Hulse
В ролях: Andrew Casanova, Тайлер Макелрой, Robert Schorr, Кеті Иакона, Ann Gulian, Maria Oppedisano, John Anthony Wylliams, Isaiah Brissette-Hatch, Катері Демартіно, Jake Hulse