Фільм Геміні (2019) дивитись онлайн в HD якості


Головний герой фільму заробляв найманим вбивцею. Кілер повинен не тільки влучно стріляти і натиснути на курок снайперської гвинтівки в потрібний момент. До кожної операції необхідно ретельно підготуватися, визначити звички жертви і його розклад, знайти зручну точку для пострілу і терпляче спостерігати за місцевістю до прибуття об’єкта. Замовлення оплачувалися щедро, але чоловік жив скромно, щоб зібрати достатню суму грошей на життя. У героя вже відкладена чимала сума, він втомився і вирішив відійти від справ. Найманець кинув роботу і насолоджується спокоєм.

Однак з’являється новий кілер, який зовні – точна копія героя в молодості. Насправді двійник – його власний клон. Клон має славу професіоналом і всі методи роботи у нього такі ж, як у колишнього найманця. Героя це сильно вдарило по самолюбству, він звик бути кращим у своїй справі. Кілер-пенсіонер розчохлять свою зброю і йде битися проти свого клона.

Боротьба очікується жорстокою, тому що противники знають всі один про одного. Герою належить сутичка з самим собою. За ким залишиться перемога? Фільм Геміні (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Енг Лі
В ролях: Лінда Емонд, Клайв Оуен, Уілл Сміт, Мері Елізабет Уінстед, Бенедикт Вонг, Теодора Вуллі, Кенні Шерд, Фернанда Дороги