Фільм Гармати острова Наварон (1961) дивитись онлайн в HD якості


Греція. Егейське море. 1943 рік. Німеччина збирається здійснити бліцкриг на острів Керос. Дві тисячі британських солдатів опинилися в пастці на цьому крихітному острівці. Їм, виснаженим і безпорадним, залишалося жити всього тиждень. Евакуація британських солдатів була неможлива, бо підходи до острова блокували дві німецькі гармати з радарним наведенням, розташовані на сусідньому острові Наварон. Гармати настільки точні і далекобійні, що будь-яка спроба союзників провести рятувальну операцію була приречена.

Розвідка союзників дізнається про готувався бліці всього за тиждень до призначеної дати. Терміново була сформована група коммандос на чолі з капітаном Кіффом Меллорі, яка взялася за знищення німецької батареї на острові. Події наступних шести днів стали легендою острова Наварон… Фільм Гармати острова Наварон (1961) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тисячі британських солдатів загрожує загибель, їх єдина надія – група коммандос, яка повинна таємно висадитися на острові Наварон і знищити знаряддя, заховані в неприступних скелях острова. У диверсійної групи немає права ні на помилку, ні на загибель…

Режисер: Дж. Лі Томпсон
Актори: Ґреґорі Пек, Девід Найвен, Ентоні Квінн, Стенлі Бейкер, Ентоні Куайл, Джеймс Даррен