В недалекому майбутньому трапляються великі зміни в організмі людини, наслідки непередбачувані. Вчені намагаються з’ясувати поведінку дивних новонароджених, але незабаром з’ясовується, що вони є новою формою життя і називаються мутанти. На вулицях міст з’явилися конфлікти між людьми і істотами, схожими на людину. Мутанти володіють різною силою і надздібностями. Але маючи добре серце, хлопці не хочуть завдавати болю звичайним жителям планети. Головний герой є одним з даних особин, його ім’я Ремі Лебо, він довіряв тільки собі і був одинаком за життя. Ремі ні з ким не спілкувався, а свої чарівні сили спрямував на те, щоб вигравати в карти у багатих і впливових людей.

Весь прибуток хлопець залишав собі, а коли переможені не хотіли віддавати борги, то в хід пускалися надсили героя. Він не звертав уваги на протистояння своїх побратимів і злочинців, вважаючи, що дані проблем його не стосуються. Але трапилися події у фільмі «Гамбіт», де Лебо повинен взяти участь в одній з сторін нещадного і жорстокого бою.

Дивіться онлайн, як хлопець знаходить собі нових друзів серед подібних його існування. Тепер він не відчуває самотність і може попросити допомоги з боку товаришів. Фільм Гамбіт (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Руперт Уайатт
Актори: Ліззі Каплан, Ченнінг Татум