Люк Хоббс давно ворогує з Деккардом Шоу. У них завжди були певні розбіжності в поглядах, моральних цінностях і методах роботи, так що перший час після знайомства вони постійно суперничали, намагаючись максимально вапна суперника. Вони виступали на різних сторонах і не мали можливості познайомитися ближче, чому ненависть і гнів з кожним днем тільки росли. Люк вважав за краще працювати виключно на благо звичайних громадян і всіляко намагався усунути небезпечних злочинців. Він звик працювати з вірними і відданими друзями, не боїться небезпеки і з легкістю кидається на допомогу соратникам.

Деккард — повна протилежність суперника. Він працює в поодинці, живить особливу любов до серйозного підходу і воліє швидко виконувати завдання, жертвуючи власним часом. Чоловік працює на секретні служби, що часто викликає невдоволення команди Хоббса і заважає в упіймання небезпечних кримінальних особистостей. Фільм Форсаж: Хоббс і Шоу (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак противникам доводиться об’єднати зусилля, коли в місті з’являється новий порушник закону на прізвисько Брікстон. Впоратися з ним самостійно буде вкрай складно, так що потрібно спеціально підготовлена команда.

Режисер: Девід Литч
В ролях: Ейса Гонсалес, Дуейн Джонсон, Ванесса Кірбі, Ідріс Ельба, Джейсон Стейтем, Едді Марсан, Джо Аноаї, Стефані Вогт, Sonia Goswami, Вікторія Фейт