Будь-яка прославлена сага добігає кінця. Про цю сказати таке неможливо. Але продюсери змістили прем’єру на рік, дивитися повний фільм можна буде тільки на нашому сайті. Вони не захотіли похапцем екранізувати сирий сценарій. Бойовик «Форсаж 9» об’єднає двох персонажів у виконанні Тайріза Гібсона і Віна Дизеля. Він знаходиться на ранній стадії виробництва, не ясно, хто приєднається до команди. Чутки стосуються акторів Курта Рассела, Метта Деймона і Дуейна Джонсона. Але поки не можна говорити з упевненістю. Більш виразно можна стверджувати, що дев’ята і десята постановки стануть останніми.

Готується спін-офф з Джейсоном Стетхемом в якості центрального персонажа. У дев’ятій серії гонки виявляться більш видовищними і динамічними, а трюки – більш вражаючими. Під виглядом звичайних змагань стрітрейсерів вирішуватимуться важливі політичні та соціальні справи. Фільм Форсаж 9 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Екшену додадуть «жіночої енергії» за рахунок того, що героїня Мішель Родрігес зіграє ключову, а не допоміжну роль. Творці обіцяють, що нова серія буде краще, цікавіше попередніх. І якщо вийде зробити її незабутньою (і комерційно ефективною), може, франшизу чекатиме довге життя.

Режисер: Ф. Гері Грей
В ролях: Джейсон Стэйтем, Дуейн Джонсон, Вин Дизель, Тайріз Гібсон, Лукас Блек