Нарешті фанати серії і просто любителі видовищ дочекалися можливості подивитися сьому частину саги «Форсаж»! Незважаючи на те, що серія в поданні не потребує більше, чим в більшій кількості сцен з погонями, перерахуємо основних дійових осіб. Домінік Торетто — легендарний вуличний гонщик, за сумісництвом трошки бандит і найманець. Разом зі своєю командою він крутить гайки в гаражі і палить гуму на вулицях, а в перервах нападає на автоконвои. Брайан О’коннор-поліцейський, коротий не рівно дихає до швидких заряджених тачок.

Він познайомився з командою Домініка, коли отримав завдання виявити банду і впровадитися в неї під прикриттям. Там же він зустрів сестру Торетто — Мію, яка зайняла місце супутниці його життя. Сюжет сьомої частини продовжує собою дії шостий. В ній групі вже давніх знайомих вдалося здолати лиходія на ім’я Оуен Шоу, колишнього спецназівця, а тепер кримінальний авторитет, що насмілюється здійснювати зухвалі напади на військові бази. Фільм Форсаж 7 (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І ось тепер героям доводиться протистояти його братові, Деккарду Шоу, поодинці усуває членів команди Будинки з помсти. Звичайно ж, хлопці не стануть трусити, а приймуть виклик негідника! Зроблять вони це зі звичним розмахом.

Режисер: Джеймс Ван
В ролях: Вин Дизель, Пол Уокер, Джейсон Стэйтем, Мішель Родрігес, Дуейн Джонсон, Тайріз Гібсон, Лудакрис, Наталі Еммануель, Джордана Брюстер, Курт Рассел