П’ятнадцятирічні підлітки Джессі і Джонас – вірні друзі. Вони люблять спільне проведення часу. Хлопці обмінюються загальними інтересами, розвагами. В один з днів приятелі вирішують відправитися в торговий центр. Знали б вони раніше, ніж закінчиться ця прогулянка. Адже в супермаркеті Джонас вступив у конфліктну ситуацію з невідомими чоловіками. Вони накидаються на тінейджера і удвох починають його бити з таким завзяттям, що в кінцевому підсумку хлопець помирає. А охоронець магазину бачив все через камери відеоспостереження, але навіть не заступився за школяра.

Цю безглузду смерть можна було запобігти. Але тепер друга немає! Джессі в шоці, на його очах вбили його кращого товариша. Як тепер з цим жити? Постійно думаючи про подію, хлопчина впадає в глибоку депресію. Він ні хоче, ні кого бачити і чути, а бути тільки на самоті, наодинці з собою. Життя стає сущим пеклом, почуття провини обтяжує його. Фільм Фіолетовий (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Деякі люди починають його шкодувати, інші ж навпаки засуджують, всім їм обов’язково треба залізти в душу мучиться школяреві. Психологічний стан головного героя на межі божевілля. Як все забути і жити далі?

Режисер: Бас Девос
Актори: Сизар Де Саттер, Коен Де Саттер, Mira Helmer, Brent minnesota south dakota в, Фаня Сорел, Джероєн Ван дер Вен, Raf Walschaerts