Фільм Фестиваль (2016) дивитись онлайн в HD якості


У центрі сюжету перебуває звичайна індійська сім’я, старше покоління якої намагається дотримуватися класичних традицій, а молодше — не завжди. Відносини між членами родини були хорошими, але лише до того моменту, поки батько не вирішив, що пора йому женить сина. У них прийнято, щоб наречену або нареченого виросла дитині вибирали батьки, тому і в цьому будинку було так. Ось тільки батько не знав, що синок його вже закоханий, та й не в ту дівчину, на якій повинен одружитися. Молода людина не бажає робити того, чого не хоче сам, потім у нього з батьком починається серйозний конфлікт.

Вони обидва зляться і відчувають сильні емоції, тільки у батька це через непослух з боку сина, а у хлопця-через тиск, який на нього чинять. Молода людина в якийсь момент зовсім перестає контролювати свої дії і починає рушить відносини не тільки з папою, але і з іншими членами сім’ї. Починається справжній хаос, в якому вже не зрозумієш, хто правий, а хто винен. Фільм Фестиваль (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Якщо хтось із членів сім’ї не візьме ситуацію в свої руки, то закінчитися все може дуже плачевно. Бути може, глава сімейства виявиться наймудрішою людиною в ситуації, що склалася?

Режисер: Шрикант Аддала
В ролях: Махеш Бабу, Каджал, Саманта, Пранитха Субхаш, Сатьярадж, Саяджи Шинде, Таникелла Бхарані, Джаясудха, Pavani Gangireddy, Avantika Vandanapu