Пригоди чотирьох хлопців, що опинилися по той бік відеоігри, настільки захопили всіх глядачів, що знімальна команда вирішила порадувати всіх продовженням цієї дивовижної історії. Підліткам вдалося стати справжніми друзями, на яких можна покластися у важку хвилину, і не сумніватися в тому, що хтось виявиться зрадником. Беттані, Фрідж, Марта і Спенсер тепер зовсім інші, тому як змогли дуже швидко подорослішати. Між Мартою і Спенсером виникла якась симпатія, і тепер вони перейшли на зовсім інший рівень відносин. У той рік, хлопці успішно закінчили школу, і тепер їх чекає захоплююче навчання в коледжі. Що-що, але ці хлопці точно не будуть нудьгувати.

У них з’являться нові друзі і захоплення, вони зможуть відвідувати вечірки, де буде алкоголь і танці. Одного разу, трохи забувши про місце і час, вони загралися настільки, що потрапили в кімнату, де була встановлена приставка. Звичайно ж, вони не могли відмовити собі в тому, щоб трохи пограти і розслабитися, і ось тут у них починаються нові пригоди. Фільм Джуманджі 2: Новий рівень (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Гра затягнула настільки, що змогла перетворитися на реальність, і вони не зможуть нікуди вийти, поки не виконають поставлену місію. Ця гра більш небезпечна і важка, але вони впевнені, що вчотирьох впораються з цим черговим випробуванням.

Режисер: Джейк Кездан
В ролях: Дуейн Джонсон, Карен Гіллан, Кевін Харт, Джек Блек, Медісон Айсмен, Аквафина, Денні Девіто, Колін Хенкс, Алекс Вулф, Нік Джонас