Фільм Джон Уік 3 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Джон Вік є холоднокровним чоловіком. Він зміг знайти своє покликання в тому, щоб вбивати людей за пристойні гонорари. Він витривалий фізично, у нього відмінно розвинений інтелект. У минулому Джон вже зумів пройти всі кола пекла і вбив масу людей, які були неугодні іншим. Тільки одного разу він приголомшив всіх своїм рішення розлучитися з колишньою діяльністю. Двк вирішив залишити роботу, щоб жити в мирі і спокої поруч зі своєю коханою. Такий розвиток справ тривав не більше 5-ти років. В подальшому чоловік зіткнувся з серйозними випробуваннями. Його навіть здолала серйозна депресія, пов’язана зі звісткою, що кохана жінка смертельно хвора.

Елен вирішила скрасити його самотність, а тому послала в підтримку лист з підбадьорювали змістом, а доповнити послання зміг маленький щеня. Ця тварина повинна була допомогти йому пережити втрату коханої. Навіть на диво самому собі, Джон прикипів до вихованця всією душею. Він дав йому прізвисько Дейзі. Як-то раз його автомобіль марки Мустанг 1969 р. в. став цікавий синові Тарасова Йосипу. Він захотів його забрати собі, але Двк не захотів йти з ним на угоду, що дуже не сподобалося багатієві. Він вирішує помститися своєму кривднику, а тому проникає вночі в його будинок.

В результаті жертвою мажору стає Малятко Дейзі, а сам Джон був побитий до стану напівсмерті. На цьому негідник не зупинився-він скоїв викрадення Мустанга. Фільм Джон Уік 3 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чад Стахелски
В ролях: Іен МакШейн, Рубі Роуз, Хіроюкі Санада, Кіану Рівз