Джоні картері, що потрапляє на Марс. Хлопець відразу опиняється в гущі марсіанської війни, виявляючи раптово набуті здібності, що перевищують фізичні навички звичайного землянина. Низьке гравітаційне поле дозволяє швидке стрибкоподібне пересування. Землянин проходить тисячі неймовірних випробувань, потрапляє в полон, знаходячи безліч ворогів і друзів, але отримавши можливість, повертається на Землю. Там його наздоганяє смерть, і знову він дивним чином виявляється перенесеним на марсіанські, вже знайомі простори. Нова матеріалізація Джона відбувається в дуже моторошному місці, долині Дор, що кишить мешкають там рослинами хижаками, вмілими мисливцями.

А в нічні години чується пронизливий рев страшних монстрів, гігантських розмірів. Але удача знову не покидає землянина, він зустрічає старого доброго приятеля Тарса Таркасома і подальші шляхи їх збігаються. На виході зі смертельно небезпечної долини, друзі виявляють дивом вціліле поселення тарнів, замаскованих під чудовиськ канібалів.У храмі подорожні виявляють красуню невільницю Тувию, вони звільняють її від пут і продовжують свої поневіряння, швидко потрапляючи в полон до Перших марсіанам, племені, що живе в підземеллях, оточених морем. Фільм Джон Картер 2: Боги Марса (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Поклоняючись божеству Ісса, тубільці вирішують принести в жертву Картера, але він піднімає стихійний бунт, звільняється з полону, і повертається в знайоме місто Геліум, що зустрічає його сумними змінами.

Режисер: Ендрю Стентон
В ролях: Тейлор Кітч, Брайан Кренстон, Аманда Клейтон, Лінн Коллінс, Домінік Уест, Марк Стронг