Про Кашморе протягом багатьох років ходили справжні легенди, адже саме цей представник древнього роду володіє унікальним даром, що дозволяє йому безпосередньо спілкуватися з Богом. Предки кошмару все життя вели нескінченні війни з темними силами і потойбічними духами, які бажають назавжди змінити світ людей. Поки зробити це їм так і не вдалося, а в останні роки уникнути повної загибелі людства вдалося саме завдяки Кошмару , який завдяки своєму дару завжди був на крок попереду духів. Однак цього разу ситуація зайшла занадто далеко, адже підступним привидів і духів вдалося заманити відважного героя в старовинний замок, вибратися з якого практично не можливо.

Багато століть тому саме в цьому замку відбулося щось дуже страшне і небезпечне, а тепер, стільки часу через ту саму таємничу історію вирішили використовувати темні сили. Безстрашному воїну доведеться зіткнутися зі смертельною небезпекою і вижити на цей раз буде набагато важче. Фільм Дух смерті: Кашмора (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи зуміє захисник простих людей і на цей раз взяти верх над злими духами та привидами, щоб в черговий раз довести свою перевагу над ними і врятувати не тільки своє життя, але і життя мільйонів людей по всьому світу?

Режисер: Гокул
Актори: Карти Шивакумар, Наянтара, Sri Divya, Вівек, Jangiri Madhumitha