Апокаліпсис вже почався. Кінець світу близько. Скоро все живе помре і настане вічна темрява. До руйнування світу доклали руку гігантські трансатлантичні компанії, які вирішили перекроїти всесвіт за власним бажанням і генетичним зразком. У наближенні трагічного фіналу взяли участь глобальні епідемії і промислові забруднення навколишнього середовища. Але вирішальний внесок у загибель планети, як вважає відомий проповідник, зробив чоловік, який відринув два тисячоліття тому віру, який стратив Спасителя і поміняв Бога на диявола. Тепер Сатана ходить серед людей, дарує фантастичні знання і вміння своїм учням, але натомість бере дещо набагато важливіше-майбутнє.

Диявол з допомогою вірних помічників допоміг людству позбутися багатьох хвороб і катастроф, але всі великі досягнення були лише ширмою, хитрістю, невеликою відстрочкою перед настанням страшної біди. Доктор Беатріс Сірка, провідний фахівець генетичної науки, після численних успіхів переконалася, що рухається в порожнечу і абсолютне небуття. Її власна професія, така улюблена і фантастична, не врятує Землю. Для цього потрібно зовсім інші методи і підходи. Настала пора прислухатися до гарячого серця, а не холодного розуму.

Тільки віра і повернення Спасителя в серця жителів планети може зупинити Апокаліпсис, що наближається, і дати людям надію на майбутнє… Фільм Друге пришестя Христа (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Деніел Ангельцев
В ролях: Діана Енджелсон, Джейсон Лондон, Квінтон Аарон, Наталія Гусліста, Ал Сапієнца, Том Сайзмор, Мередіт Селенджер, Селлі Керкленд, Джессіка Чжоу, Марія Джульєта Геора