Принциповий служитель закону Картикей завжди був суворий до злочинців, не залишаючи їм жодного шансу на порятунок. Його не можна було залякати заступництвом високих чинів, підкупити великими грошима, розжалобити або обдурити. Але потім Картикей зробив свій вибір на користь сім’ї, заради якої і залишив службу. Тепер разом з іншими найближчими родичами він займається веденням сімейного бізнесу, живе щасливо і спокійно без частих чергувань і небезпечних ситуацій. Його велика, дружна сім’я тільки рада, що Картикей весь час проводить з численною ріднею.

Але одного разу вночі злочинці проникли на територію заводу Kartikeya. Вони побили сторожа і забрали весь товар. Герой здогадувався хто міг зробити це. Зі своїми підозрами він прийшов у свою колишню поліцейську дільницю, але інспектор, який отримує свою частку з награбованого, почав переконувати Картікея, що його звинувачення необгрунтовані.

Прийшовши додому чоловік дізнався, що його батькові стало погано через пережитий стрес. Фільм Доторкнися і побачиш (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Вікрам Сіріконда
В ролях: Рави Теджена, Раші Кханна, Сират Капур, Фероз Аббасі, Фредді Дарувала, Мурли Шарма