Дивні події відбулися з поп-зіркою і супроводжуючою її групою, відправлена команда рятувальників по шляху проходження артистів, але результату пошук не дав. Поки рятувальники намагаються знайти слід, невдахи намагаються вижити, картина «Дні влади» покаже, що сталося з хлопцями. Виявилося, товариші випадково напали на слід викрадачів собак, тепер самі знаходяться у великій небезпеці, адже злодії психічно неврівноважені люди. Діючи як хижаки, лиходії мають намір, розправиться з компанією, брудні ігри зовсім не влаштовують героїв, але вислизнути від переслідувачів складно. Відчуваючи страх, персонажі не мають наміру так рано вмирати, але олов’яні солдати сатани чіпко схопили акторський склад.

Чинити опір поодинці безглуздо, терміново потрібна якась ідея, щоб з’явилася можливість звільнитися. Але дурні тремтять від гніву, чого вони хочуть зрозуміти складно, явно наміри їх далеко не добрі. Бранці з диким впертістю намагаються чинити опір, але пильний кат не збирається здобич випускати з рук. Якщо музиканти разом не впораються з психопатами, з турне виявиться останнім, адже охоронці порядку досі не можут визначити їх місцезнаходження.

Як попало новачків потрапити в засідку, невже вони не відчули небезпеку, ймовірно в силу віку і недосвідченості трапилася така їжа. Фільм Дні влади (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Jason Pagnoni
В ролях: Роберт Венейбл, Кітон Саймонс, Ерік Робертс, Домінік Райан Гебріел, Lara Wolf, Емілі Норсиа, Alyssa Lee Lewis, Дженні Хаттон, Елайза Робертс