Група негідників зазіхнула на святе, вирішивши пограбувати бордель з беззахисними, роздягненими жінками. Бандити думали, що налякані дами не зможуть чинити їм опір. Але вони помилилися. Слідом за злочинцями, що забирали з собою здобич, зароблену важкою працею в ліжку, вискочила жінка в сексуальній білизні, яким чоловіків не убити наповал. А от пістолет в її ніжних, але міцних ручках міг укласти кого завгодно, якщо, звичайно, влучно вистрілити. Починалося все звичайним прекрасним днем, коли повії догоджали клієнтів.

Їм довелося перерватися, коли господиня закладу оголосила про термінові збори. Вона повідомила про заплановану приватну, шикарну вечірку. Приятелі місцевого фермера обіцяють дамочкам потрійну оплату. Ті раділи, передчуваючи веселощі і відмінний прибуток, і готувалися повністю віддатися улюбленій справі.

Працюють тут дівчата дуже дружні, і готові допомагати один одному в самих делікатних і складних ситуаціях, надаючи матеріальну і моральну підтримку. Фільм Дівчата, пістолети і кров (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Thegin German, Роберт Роуленд
В ролях: Крістін Нгуйен, Чері Девілль, Брітні Ембер, Коуді Рені Камерон, Ребекка Лав, Клейо Валентьен, Даніель Плогер, Chaz Taylor, Holly Reidenbach, James W. Evermore