У фантастичній кінокартині описується похмурий світ майбутнього. Владу на планеті захопили кілька могутніх корпорацій. Цинічні керівники промислових конгломератів готові без роздумів жертвувати людськими життями на виробництві заради додаткового прибутку. Всі засоби масової інформації давно знаходяться під їх повним контролем. У суспільстві підтримується лише видимість демократичних виборів і процесів. З нечисленними політичними опонентами купки владних мерзотників негайно розправляються найманці. Ретту і Джин виросли на території, що знаходиться під управлінням однієї з таких корпорацій.

Вони не вірять офіційній пропаганді, яка щодня доповідає слухачам про чергові «успіхи» місцевих владних структур. Волелюбні молоді люди мріють вирватися звідси на волю. Однак вони знають, що в разі упіймання їх чекає найсуворіше покарання. І все ж головні герої більше не в змозі виносити беззаконня високопоставлених чиновників і вірних прислужників режиму.

Сестра і брат розробляють план втечі. Однак під час здійснення свого задуму вони стикаються з низкою непередбачених складнощів. Фільм Дефективні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режиссер: Різ Івенешен
В ролях: Колін Парадайн, Рейвен казенних, Ешлі Армстронг, Денніс Андрс, Джеймі Елізабет Семпсо, нНік Сміт, Райан Баррет, Андрій Преда, Крістофер Спалета, Ерін Стюарт