Чак Уепнер майже не відомий широкій публіці. Він ньому знають лише ті, хто цікавиться історією боксу та спорту. Саме головний герой став прототипом відважного бійця Роккі Бальбоа, виконання ролі якого принесло Сталлоне всесвітню славу. Бій надихнув раніше нікому невідомого Сильвестра на створення геніального фільму. Прототип одного з найвідоміших кіногероїв сучасності народився в простій сім’ї. Ще в дитинстві він захопився боксом. На рингу рослий хлопець домігся чималих успіхів. І все ж він був не в змозі протистояти значно більш обдарованим боксерам під час поєдинків. Так що Чака ніколи не розглядали на роль претендента на чемпіонський пояс у важкій вазі.

Таким чином, Уепнер так би і залишився безвісним спортсменом – одним з тих, які служили в якості боксерських груш для своїх більш іменитих опонентів. Однак в 1975 році відбувся бій, який серйозно вплинув на світовий кінематограф. Чак зустрівся з Мохаммедом Алі, які перебували в той момент на піку форми. Більшість аналітиків передбачали, що чинний чемпіон світу з боксу відправить свого суперника в нокаут з перших же хвилин.

Але всі вони помилилися в своїх очікуваннях. Уепнер не тільки гідно тримався на рингу, але і перебував за крок від перемоги над грізним бійцем. Фільм Дебошир (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кен Кушнер
Актори: Зак МакГовен, Емі Смарт, Джо Пантольяно, Терін Меннінг, Берт Янг, Артур Л. Бернштейн, Адам Фалькоф, Джейсон Джеймс Ріхтер, Тоні Дарроу, Ніколас М. Лоб