Фільм Давай я зроблю тебе мучеником (2016) дивитись онлайн в HD якості


Ларрі займається наркоторгівлею. Він вже давно в цій справі і закінчувати з ним не збирається. Він звик до того, що його слухаються, але є людина, яка ніяк не хоче йому підкорятися. Це його прийомний син Дрю. Хлопець вже досить дорослий, щоб самостійно приймати будь-які рішення, тому і не хоче слухати свого татуся. Від його жорстокості хлопець вже настраждався. Єдине бажання Дрю полягає в тому, щоб родич, нехай і не кровний, від нього відстав. А ось сам Ларрі думає трохи про інше. Йому вже настільки набридла норовливість сина, що він вирішив від нього позбутися, вважаючи, що це буде легше, ніж перевиховувати і до чогось примушувати. Та й просто за багато років хлопець йому вже порядком набрид.

Чоловік найняв кілера з оригінальним ім’ям Папа Римський, щоб той швидко і безболісно позбавив його від неугодного сина. Дрю про це дізнався і вирішив відповісти тією ж монетою. У цій справі у нього знайшлася Помічниця в особі зведеної сестри, в яку він ще й закоханий. Дівчина теж вже втомилася від тиранії Ларрі, тому готова допомагати братові з ним боротися.

Молоді люди почали придумувати свій план знищення противника. Хто ж в цій сутичці виявиться хитрішим і швидше? Фільм Давай я зроблю тебе мучеником (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кору Асраф
В ролях: Ніко Никотера, Сем Кортин, Мерилін Менсон, Слейн, Марк Бун Джуніор, Майкл Поттс