Проблеми щоразу трапляються в світі, змушуючи все більше людей сподіваються на те, що одного разу все обов’язково зміниться. І нехай це іноді буває дуже складно зробити і усвідомити, іншого виходу все одно не залишається. У невеликому місті кожен день відбувається щось особливо негативне. І трапляється так від того, що в місті орудує вже деякий час особлива банда, яка славиться тим, що принижує всіх людей, встановлюючи свої власні закони і правила. Ось тільки завжди так відбуватися не може. Одного разу обов’язково відбудеться те, що зможе назавжди змінити те, що відбувається і зробити все якомога краще. Коли в місті з’являється сімка людей, всі починають називати їх відважними.

А все тому, що прийшли люди не мають наміру спостерігати за тим, що відбувається. Вони точно мають намір зробити все для того, щоб вийшло звільнити людей від чужого гніту і все вирішити. Але, чи зможуть вони визначиться зовсім правильно, прийняти вірне рішення і нарешті виправити все так, щоб потім не доводилося ні про що шкодувати. Фільм Чудова сімка (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У будь-якому випадку саме зараз настав час, коли кожному доведеться задуматися над тим, що саме він робить, щоб потім не довелося ні про що шкодувати і переживати про щось.

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Кріс Пратт, Вінні Джонс, Хейлі Беннетт, Пітер Сарсгаард, Метт Бомер, Дензел Вашингтон, Вінсент Д’Онофріо, Лі Бен-хон, Ітан Хоук, Кем Жіганде