Дії фільму розгортаються в типовій Мексиканській в’язниці. Саме сюди потрапляє Замбрано після вироку суду за вчинення чергового злочину. Юнак швидко освоюється на новому місці. Незабаром він дізнається про те, що більшість тутешніх арештантів полягає в команді з американського футболу. Начальник в’язниці дозволяє своїм підопічним майже кожен день тренуватися на місцевому ігровому полі. Від нудьги головний герой теж вирішує записатися в спортивний колектив. Подавши заявку, він виявляється в зовсім іншому світі, де панує атмосфера рівності і взаєморозуміння.

Однак незабаром молода людина розуміє, що футбольна команда – не більш ніж слухняне знаряддя в руках керівництва пенітенціарної установи. Корумповане начальство використовує гравців у своїх корисливих цілях. Футболісти виступають в ролі свого роду особистої гвардії високопоставленого чиновника Лопеса Портільо. Безпринципний негідник доручає їм найбруднішу і небезпечну кримінальну роботу, адже для нього життя нещасних зеків не вартує і ламаного гроша. Фільм Четверта компанія (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тямущий Замбрано не хоче бути Пішаком в чужих руках. Він розуміє, що при першому ж зручному випадку його підставлять власні товариші по клубу. Але в обставинах, що склалися у хлопця навряд чи вийде вийти сухим з води.

Режисер: Амір Галван Сервера, Ванесса Арреола
В ролях: Адріан Ладрон де Гевара, Андоні Граса, Ернан Мендоса, Мануель Охеда, Габино Родрігес, Даріо Т. Пія