Молодий Ферхат довгий час переживав з приводу втрати першої своєї любові. Не склалися якось стосунки їх з Назлігюль, і дівчина кинула його. Однак досить ДО РЕЧІ виявилася поруч Зейнеп, яка давно відчуває до нього трепетні почуття. Тільки зізнатися в не наважувалася. Спочатку молоді спілкувалися просто як хороші приятелі. Незабаром їх міцна дружба перетворилася на справжнє кохання. Однак більш сильне почуття, звичайно, відчувала Зейнеп. Ферхат лише залікував з її допомогою кровоточить рану в душі, залишену Назлігюль. Причому навіть через стільки часу думки про неї часто поверталися до хлопця. Судилося головним персонажам фільму, що називається Червона любов, Назлігюль і Ферхат зустрітися знову.

Чоловік прилітає в Анталію на семінар. Побачивши свою колишню кохану, він розуміє, що почуття знову затуманюють розум. Навіть дізнавшись, що її Назлігюль працює в секс-екскорті, освоївши найдавнішу в світі професію, не зупиняє його. Він проводить з нею ніч. Незабаром Зейнеп дізнається про зраду чоловіка. Жінка не збирається здаватися.

Її мета будь-якими шляхами зберегти сім’ю. Вона призначає зустріч віроломної Назлігюль, щоб остаточно з’ясувати стосунки. Фільм Червона любов (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Осман Синав
В ролях: Нургюль Ешілчай, Таянч Аяйдын, Эзги Эсароглу, Гайда Аксель, Irmak Ipek Altin, Murat Bezek, Сертак Бозтепе, Себнем Диллигиль, Пласти Генай, Özlem Hasgül