Коли Ерін Белл тільки починала свою кар’єру поліцейського, їй доручили завдання влитися під прикриттям у відому каліфорнійську банду. Дівчина успішно здійснила наказ, але її діяльність серед гангстерів мала зовсім несподівані наслідки. Молода і недосвідчена красуня закохується в свого напарника і вже не може повноцінно контролювати свої емоції. В результаті місія обертається повним провалом. Минуло кілька років. У жінки зовсім інші завдання, але вона часто згадує минуле.

Несподівано героїня кримінального трилера «Час відплати» дізнається, що зовсім скоро в місто повернеться колишній лідер кримінального угруповання. Він знаходить Ерін, яка з роками перетворилася в досвідченого співробітника. Її поважають колеги, за відданість справі, не підозрюючи про те, як багато подій в минулому сталося перед тим, як Белл стала жорсткою і безкомпромісною. У ватажка свої методи впливу на людей. Фільм Час відплати (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він змушує жінку допомагати бандитам. Вона сподівається, що таким способом можна буде виправити помилки минулого, але все глибше занурюється в це болото. Настає час все переосмислити і зрозуміти, як жити далі. Ерін готова до рішучих дій і не відступить.

Режисер: Карін Кусама
В ролях: Ніколь Кідман, Тобі Кеббелл, Тетяна Маслані, Себастіан Стен, Скут Макнері, Бредлі Вітфорд, тобі Хасс, Джеймс Джордан, Бо Напп, Джейд Петтіджон