Американське суспільство завжди ставило перед собою глобальні цілі, і завжди примудрялося непогано в цьому процвітати. Фільм Бюро людства занурює глядача у віддалене майбутнє, в часи, коли бідне населення стало абсолютно нікому не потрібною. Суспільство могло розвиватися далі і без всіх цих малооплачуваних служб. Уряд прийняв рішення звести всі неугодні їм верстви населення в одній колонії. Вже там, при внутрішньому відборі можна було посіяти надію, що хтось ще буде врятований, але все це було утопією. Населення сліпо рухалося вперед за озброєними особистостями, вони були худобою, який найближчим часом повинен бути нейтралізований.

Але ж це ж всі реальні особистості, звичайні люди, які також відчувають бажання і потреби. Серед ув’язнених виявляється і симпатична молода мати зі своєю дитиною. Агент, що повинен був виконувати свій обов’язок свято і сліпо, починає відчувати почуття до цієї представниці слабкої статі, і починає робити спроби їх звільнення. Фільм Бюро людства (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Розгортається конфлікт, який одним вже взводом і не стримати, бунт виходить з під контролю, бідняки обертаються проти багатіїв, і здається, скоро вся планета буде усіяний тілами грішників.

Режисер: Роб В. Кінг
Актори: Ніколас Кейдж, Сара Лінд, Х’ю Діллон, Віселос Реон Шеннон, Джейкоб Дейвіс, Лорни Кардинал, Джетт Клині, Девід Ловгрен, Лео Фафард, Курт Макс Рунте