У центрі сюжету бойовика знаходяться люди, яких доля звела при сумних обставин. А почалося все з того, що в місто Бушвіка приїхала дівчина Люсі зі своїм хлопцем Хосе. Вона просто хотіла познайомити його зі своєю сім’єю — бабусею і сестрою. Коли вони в’їжджали в місто, то ще не здогадувалися, який кошмар їх тут чекає. Підозри, що щось не так стали закрадатися в той момент, коли вони побачили порожній метро. Зазвичай там не проштовхнешся, а зараз вільно. Це виглядало дивно, але герої ще не розуміли, що сталося. А коли вони виходили зі станції, пролунав вибух.

В результаті Хосе загинув, а Люсі залишилася одна. Тут вона почула по радіо, що в місті оголошено надзвичайний стан. Вулицями ходять озброєні люди, їздить військова техніка, твориться просто якийсь кошмар. Головна героїня в паніці. Вона не знає, як їй тепер дістатися додому, адже шлях перегородили якісь грізні чоловіки з пістолетами. Невідомо, чим могла б для неї закінчитися зустріч з цими громилами, якби не чоловік, який її захистив.

Потім з’ясувалося, що звуть його Ступ, він колишній військовий. Разом з ним Люсі вирушає в небезпечну подорож по кварталах свого міста, щоб потрапити додому. Фільм Бушвік (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кері Мерніон, Джонатан Мілотт
В ролях: Бріттані Сноу, Дейв Батіста, Крістіан Наварро, Артуро Кастро, Джеремі Харріс, Анджелик Замбрана, Джей Хайрон, Лео Минайя, Джефф Ліма, Алекс Бро