Вісімдесяті роки минулого століття. В СРСР кілька десятиліть панує мир, розруха Великої Вітчизняної війни залишилася позаду. Виросло не одне покоління, яке не чуло пострілів і вибуху гранат. Люди пишаються світом і трудовими досягненнями. Але радянські воїни продовжують гинути в битвах. Дружня допомога Афганістану коштувала безлічі життів молодих хлопців. Їх не питали, чи хочуть вони захищати чужі ідеали народу, велика частина якого їх ненавидить, і вважає загарбниками. Важко назвати число матерів, які досі не можуть зрозуміти, за що загинули їхні хлопчики. А скільки їх зустріло своїх дітей фізично і морально покалічених? 1988 рік приніс довгоочікувану звістку, уряд віддає наказ про виведення військ з країни.

Загальна радість, передчуття зустрічей з рідними, боязкі надії на щасливе майбутнє охоплює бійців. Але далеко не все так просто. Коли розпорядження надходить в 108-у мотострілецьку дивізію, радість хлопців швидко змінюється тривогою. Адже на шляху додому лежить перевал Саланг, де розташувалося угруповання моджахедів під проводом інженера Хошема. Спроби розвідників домовитися з ворогом про безпечний прохід зазнали невдачі. Фільм Братство (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В цей час в полон до душманам потрапляє російський льотчик, свободу якого вони оцінили високо. Значить, доведеться прориватися з боєм, і залишати товариша по службі озвірілим бандитам не можна, а це означає нові втрати.

Режисер: Павло Лунгін
Актори: Кирило Пирогов, Ян Цапник, Віталій Кіщенко, Федір Лавров, Олег Васильков, Антон Момот, Михайло Кремер, Олександр Кузнєцов