Колись Макс Роктанскі був воїном, готовим боротися за справедливість. Тепер же панікою був охоплений весь світ, а людська цивілізація загрузла у війні. Світ руйнувався, люди втрачали розум і кожен просто сходив з розуму. Чоловікові весь час не давали спокою ті, кого він не зміг захистити в цьому нещадному протистоянні, в якому він втратив дружину і сина. Його нескінченно долали бачення і почуття порожнечі. Серед пустельних пагорбів він керувався відтепер одним лише інстинктом — залишитися в живих. Всюди отруєна земля і ті, чиї тіла просякнуті отрутою.

Так мандрівникові на своїй саморобної машині не вдається втекти від погоні дикої банди з поселення, що стояло прямо на джерелі з водними ресурсами. Правил «воїнами напіврозпаду» тиран і деспот «Несмертний» Джо. Йому поклонялися його піддані і вважали, що тільки з ним їхні душі знайдуть безсмертя в раю для доблесних бійців. Фуриоса — польовий командир бога у плоті тікає від диктатора Джо на бойовій техніці. Вона бере курс на схід разом з гаремом. Фільм Божевільний Макс: Дорога люті (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жінки хочуть дістатися до зелених земель з родючою місцевістю. Але підступний тиран кидається наздоганяти ватажок зі своєю армією. Тепер Фуріоса об’єднується разом з Максом, заради єдиної мети.

Режисер: Джордж Міллер
В ролях: Том Харді, Шарліз Терон, Ніколас Холт, Х’ю Кияс-Берн, Райлі Кіо, Роузі Хантінгтон-Уайтлі, Зої Кравіц, Еббі Лі, Кортні Ітон, Нэйтан Джонс