Людська цивілізація вже давно зазнала краху через брак палива, і загрузла в енергетичну кризу. В Австралії, де відбуваються події всіх фільмів франшизи, утворилася пустка, більше схожа на пустелю. Тут всім правлять дикі банди, що ведуть війну за будь-яке паливо. Макс Рокатански, колишній колись Воїном Дороги, змушений поневірятися по пустки, і згадувати всіх, кого він не зміг врятувати. Опинившись в полоні нальотчиків з Цитаделі, герой стає донором крові для транспорту лиходіїв. Війська диктатора веде Фуріоса, роль якої виконала Шарліз Терон. Жінка вірить в існування зелених земель, де є трава і вода. Вона пам’ятає це місце з дитячих років, і мріє дістатися до жаданого оазису.

Замість безцільної подорожі по солончаках Макс пропонує Фуріос захопити Цитадель, що команда з успіхом і робить. Фуриоса стає новим лідером місцевих жителів, і відкриває для всіх джерело води, раніше захований колишнім диктатором. Макс залишає обитель, і відправляється на пошуки нових пригод. У пустелі все ще потрібна сміливість героя, і завжди знайдуться нещасні, яким потрібна допомога. Фільм Божевільний Макс 5: Пустка (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як відомо, через небажання Шарліз Терон брати участь у продовженні проекту, історія буде сконцентровано на особистості Макса. Глядачі більш детально познайомляться з головним героєм франшизи, і дізнаються важливі подробиці його життя.

Режисер: Джордж Миллер
В ролях: Том Харді