З раннього віку Джо став займатися боксом. Через кілька років він отримав пропозицію взяти участь в боях без правил. Виходець з небагатої сім’ї, головний герой спокусився солідним гонораром, який йому пообіцяли виплатити організатори заходу в разі перемоги. Легкі гроші закрутили хлопцю голову. Він почав регулярно битися на імпровізованій арені, незмінно здобуваючи перемоги над своїми опонентами. Але одного разу під час чергового бою молода людина отримує серйозну травму. Лікарі радять Джо залишити це небезпечне заняття, адже в іншому випадку він ризикує померти прямо на рингу. Колишній спортсмен змушений починати все з чистого аркуша. Він знаходить роботу, ніяк не пов’язану з боксом.

Ось тільки платять за таку некваліфіковану працю сущі копійки. Зароблених грошей головному героєві вистачає лише для того, щоб зводити кінці з кінцями. У підсумку через складне фінансове становище він вирішує знову повернутися в спорт. Хлопець не слухає своїх родичів, які намагаються відмовити його від цього відчайдушного кроку. Фільм Боєць клітки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Джо приступає до тренувань, розраховуючи підійти до майбутньої сутички в ідеальній фізичній формі. Він впевнений у своїх силах навіть незважаючи на те, що на рингу його чекає більш молодий і агресивний боєць.

Режисер: Джефф Унай
В ролях: Vernon Beach, Callie Carman, Delanee Carman, Joe Carman, Kira Carman, Mia Carman, Clayton Hoy, Norinda Reed