Сюжет даної кінокартини був заснований на реальних подіях. Ключовою фігурою стає молодий льотчик, який навіть і подумати не міг, як складеться його кар’єра. Одного разу в групі цивільної авіалінії з’являється зовсім юний хлопець, який з першого польоту показує свою майстерність. Несподівано пілот дізнається про якусь угруповання, що займається протизаконною поставкою наркотичних речовин. Головний герой відразу ж для себе вирішив, що йому необхідно пробитися в ті кола, де панують величезні суми грошей. Незабаром хлопець домагається своїх цілей і стає сполучною ланкою таємного шляху незаконної доставки наркотиків по різних містах і країнах.

Пілот добре продумав весь план, він був упевнений, що ніхто ні про що не здогадається. Буквально за кілька років ключовий герой стає найбагатшою людиною в світі, він зміг перегнати найвідоміших бізнесменів за вартістю свого стану. Його життя перетворилося на справжню казку, красиві дівчата, дорогі машини і ризиковані угоди. Фільм Баррі Сіл: Король контрабанди (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він володів неймовірним талантом, робити гроші з повітря, але коли-небудь всьому прийде кінець. Чи дізнаються співробітники правоохоронних органів про діяльність головного героя?

Режисер: Даг Лайман
В ролях: Коннор Тріннір, Ейпріл Біллінгслі, Джейма Мейс, Сара Райт, Калеб Лендрі Джонс, Хуан Гаспар, Донал Глісон, Джессі Племонс, Лола Керк, Том Круз