Гостра нестача природних ресурсів змусила людей зайнятися їх пошуками на інших планетах. Нове джерело енергії знайдене і саме він здатний назавжди вирішити всі проблеми землян. Планета Пандора має в своєму розпорядженні все необхідне для видобутку таких необхідних копалин, тільки ось її мешканці явно не збираються ділитися своїми землями з прилетіли загарбниками. Місцеві кристали не нескінченні, а їх масова здобич здатна поставити під загрозу вимирання цілу цивілізацію. Інженери працюють над створенням особливих прототипів, що дозволяють людям злитися з місцевим населенням.

Їх аватари в точності повторюють вигляд корінних жителів планети і можуть зіграти вирішальну роль у боротьбі за панування над ресурсами. Далеко не кожна людина може впоратися з керуванням аватаром, адже для цього необхідна особлива ДНК. Головний учасник експерименту гине, але до роботи залучають його брата-близнюка. Вчені впевнені, що колишньому військовому вдасться впоратися з поставленим завданням, адже морський піхотинець здатний виживати навіть в незнайомих для нього умовах.

Хлопець погоджується на участь в експерименті, адже досліди дозволяють йому забути про свою інвалідність і знову вибратися з інвалідного крісла. Фільм Аватар (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Кемерон
В ролях: Сем Уортінгтон, Зої Салдана, Сігурні Уівер, Стівен Ленг, Мішель Родрігес, Джованні Рібізі, Джоель Мур, Сі Сі Ейч Паундер