Люди землі майже повністю виснажили свої запаси ресурсів. Тому в пошуках іншого джерела дісталися до Пандори, незвіданої раніше планети. Абсолютно новий світ, що живе в гармонії з природою, і істоти, що не дають розвернутися, провести розробки цінного мінералу. Вони знають, що це зруйнує їх будинок. Після невдалої спроби захоплення і винищення місцевого населення, армія готується до повторного штурму. Абсолютно впевнені, що аборигени зі своїми луками їм не перешкода, а відбулася поразка, просто прикра випадковість. Тільки вони не врахували, Джейка Саллі. Колишній морський піхотинець, що залишився в племені. Аватар 2 став його сутністю.

Він знайшов любов, сім’ю серед таких несхожих на нього інопланетян. Він прийняв їх спосіб мислення. А тепер має намір охороняти те, що так дорого. Знаючи зсередини, як працює військова система, всі тактики і стратегії, він буде готовий захищатися. Взявши на себе роль правителя, об’єднавши сусідні племена, він починає займатися організацією оборони. Фільм Аватар 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Збираючись стояти до кінця. У цій частині фільму, оживе померла соратниця. Вони змогли знайти спосіб допомогти тоді. Чекає вирішальна битва, на карту поставлено майбутнє, а переможцю дістанеться все.

Режисер: Джеймс Кемерон
Актори: Сігурні Уівер, Зої Салдана, Сем Уортінгтон, Стівен Ленг