Події розповідають про племені мисливців, які живуть на території джунглів. Уклад життя цих людей нехитрий: чоловіки добувають їжу, а жінки влаштовують побут в селі, допомагають їм у цьому діти. Мирне існування молодого лапи Ягуара і його одноплемінників прийшло одного разу до кінця, коли плем’я майя зробило наліт на село. Вони вбили всіх, хто проявив опір, а інших відвели в місто, зробивши їх полоненими. Вождь встиг заховати свою сім’ю в ямі, перед тим, як опинився в руках загарбників. Плем’я маяй здійснило наліт невипадково, все тому, що в планах їх зробити особливе жертвоприношення Кукулькану.

Проводячи обряд, жерці виріжуть з жертв органи і відрубають голови. У числі убитих повинен виявитися і сам Лапа Ягуара, але під час сталося затемнення сонця, йому вдалося уникнути смерті. Чоловік убив син воїна майя, який займав високопоставлений чин. Лапа Ягуара зміг здійснити втечу, але майя вирушили слідом за його п’ятах.

Найбільше на світі мисливця турбувала доля вагітної дружини і сина, які можуть бути затопленими в ямі, де він їх сховав, адже ось-ось повинен початися злива. Фільм Апокаліпсис (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мел Гібсон
В ролях: Руді Янгблад, Далія Эрнандез, Джонатан Брюер, Морріс Бердйеллоухэд, Карлос Еміліо Баэс, Рамірез Амилкар, Израэл Контрерас, Ізраель Ріос, Марія Ісабель Діас, Эспиридион Акоста Якос