У не настільки віддаленому майбутньому люди будуть не уявляти свого життя без техніки, так як вона виконує більшу частину обов’язків, які людям вже набридло виконувати. Але не всі виявляться раді подібному, так як знайдуться ті, хто постраждає від машин і будуть мріяти від них позбутися. Одне сімейство вирішило придбати робота після чого дружина вмирає, а чоловік виявляється паралізованим. Після цього він не бажав нічого спільного мати з технікою і вважав за краще, щоб її навіть не було в його будинку. Однак винахідникам одного чіпа вдається умовити чоловіка провести операцію з його вживлення, після цього за їхніми словами він зможе ходити.

Вирішивши, що це відмінний шанс повністю змінити своє життя і помститися за кохану дружину Грейс погоджується на операцію. Дійсно, досить швидко його тіло знову набуває можливість рухатися і його мета здається цілком здійсненною. Але радість швидко завершується ненавистю до техніки, так як досить швидко його тіло перестає слухатися і починає жити своїм життям. Фільм Апгрейд (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На хлопця чекає безліч випробувань і йому доведеться через багато що пройти, перш ніж він звикне до такого життя. Чи вдасться йому змусити тіло підкорятися і чи зможе він помститися або ж це так і залишиться мрією?

Режисер: Лі Уоннелл
В ролях: Логан Маршалл-Грін, Роско Кемпбелл, Річард Коуторн, Харрісон Гілбертсон, Майкл Фостер М.