Весь Ватикан був вражений несподіваною подією, на яку ніхто не знав як правильно реагувати. Різко почався метеоритний дощ, який так само різко і завершився залишивши після себе на землі величезну армію зомбі. Ці безсмертні і ніколи не втомлюються істоти починають знищувати все, що так дорого віруючим. Їх метою було знищити католицьку віру повністю, не залишивши від неї нічого. Тільки от люди не мали наміру дозволяти їм цього і готові були до останнього протистояти ходячим покійникам, бажаючи захистити реліквії і не підпустити їх до святих місць, які так багато для них значать.

На допомогу людям спустилися і семеро архангелів, які були готові захистити людей і Ватикан будь-яку ціну, вони мають намір бути протистояти зомбі до тих пір, поки не знищать їх усіх. Тільки протистояння буде не з простих, так як ангели навіть у сукупності з людьми поступаються за чисельністю армії зомбі, яка здається стає тільки більше. Врятувати святині буде не просто, але люди готові йти на будь-які хитрощі, аби не дозволити тут зрівняти все з землею.

Проте вийти їм знищити всю армію і не дозволити їм наблизитися до цінностей або ж незабаром виявиться, що зомбі буде неможливо зупинити? Фільм Ангели проти зомбі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Еммануель Саез
В ролях: Філіп Кост, Мануель Гонсалвес, Соня Перес, Елісса Хуес, Вінсент Андрес, Лорент Сералли