Події фільму «Аліта: Бойовий ангел» розгортаються в далекому майбутньому на планеті Земля, яка змінилася до невпізнання. Тепер цілком звичним явищем є спільне існування з високотехнологічними роботами, які стали дуже схожими на людей. Їх пов’язує одна спільна мета-повітряне поселення Салем, де панує світ і процвітання. Внизу міста залишилося гетто, яке змушене вести жалюгідне існування, переробляючи сміття скинутий городянами зверху або здійснюючи нальоти. Одним з центральних персонажів виступає доктор Дайсон Ідо — колишній житель небесного поселення, і за сумісництвом неймовірно талановитий конструктор.

Одного разу розбираючи завали він виявляє частини поламаної жінки-кіборга і приймає рішення її полагодити. Зрозуміло, на подібну операцію знадобилося чимало часу і зусиль, але як тільки вдалося відновити повну функціональність, стало зрозуміло, що вона позбавлена пам’яті. Фільм Аліта: Бойовий ангел (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Пізніше, чоловік дав їй ім’я Аліта і нове життя. Зараз вона займається полюванням за злочинними елементами, які стоять великої винагороди. Влада Салема завжди готова платити величезну плату, щоб покидьки не проникли в їх райське місце.

Режисер: Роберт Родрігес
В ролях: Роза Салазар, Джекі Ерл Гейлі, Махершала Алі, Крістоф Вальц, Ед Скрейн, Ейса Гонсалес