Події розгортаються навколо здібного хлопця Артура Каррі, сина простого керуючого маяком. З ранніх років, будучи маленьким хлопчиком, герой весь вільний час проводив у морській воді, купаючись, вивчаючи глибини і чудово запливу на далекі відстані. Він відчував себе в морі вільним і сильним, що приносило йому задоволення. Коли хлопець став дорослим, він навіть навчився розуміти підводних мешканців. Подібні здібності вражали і одночасно дивували всіх в окрузі. І одного разу, герой дізнався правду про власне походження.

Його мати була великою володаркою Атлантиди, будучи морською німфою. Вона була назавжди вигнана з підводного королівства і опинилася на Землі, де на світ з’явився могутній спадкоємець її сили і необмежених здібностей. Тепер його справжнє призначення здобути владу над семи морями і бути повелителем водної стихії. Фільм Аквамен (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Артур зміг опанувати свою силу і навчився керувати безмежними можливостями, ставши супергероєм на ім’я «Аквамен». Тепер він знаходиться на захисті океанів, які зажадають його допомоги. Адже головний ворог жорстокий, могутній, небезпечний і ніколи не дрімає, дивіться повний фільм в HD.

Режисер: Джеймс Ван
Актори: Джейсон Момоа, Ніколь Кідман, Ембер Херд, Темуера Моррісон, Віллем Дефо, Патрік Вілсон