Джоні пішов в секретний відділ, щоб служити своїй країні. Його кумиром був агент 01. Шпигун з героя не завжди хороший. Він може запороти будь-який, продуманий до дрібниць план, підставити під загрозу життя своїх колег і керівництва. Чому ж Джонні Інгліш досі на службі? Він довів свою спроможність тим, що незважаючи на будь-які промахи, він завжди домагається успіху в справі. Найскладніші завдання вже були виконані Джонні. Він розкривав злочини на політичному рівні. Ловив лиходіїв, які намагалися знищити весь світ або поневолити його. Тепер він вже у віці і збирається на заслужений відпочинок.

На носі його вихід на пенсію, і він вже готовий насолоджуватися ним по повній програмі. Але тут з’являється термінова справа, яка під силу тільки Джонні. Агент в повній бойовій готовності, але знову всі плани і підготовка зриваються їм. Його дурні вчинки ведуть до неминучого провалу, але чи так це? Чи бачать його колеги всієї подальшої перспективи його дій? Фільм Агент Джонни Инглиш 3.0 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У будь-якого агента є прекрасна напарниця, дівчина, від якої без розуму всі чоловіки навколо. Чи зможе Джонні залишитися байдужим до неї? Чи не стане вона причиною нових комічних історій, без яких просто не обходиться жодна операція.

Режиссер: Дэвид Керр
Актеры: Эмма Томпсон, Ольга Куриленко, Джейк Лэси, Роуэн Эткинсон, Бен Миллер, Пиппа Беннетт-Уорнер