Світ на межі катастрофи, тепер вже остаточною. Прибульці налаштовані вороже і не збираються відступати. Їх літальний об’єкт недавно пролетів повз Марса, а тепер нерухомо, ось вже як кілька годин, застиг над землею. Це Інші, які облюбували для себе планету Земля. Мирні переговори і співпраця не входять в їхні наміри. Вони прибули поневолювати. Перша хвиля навали була спрямована на руйнування електропостачання. Без електрики весь світ виявився зануреним в темряву і хаос. Друга хвиля торкнулася земних міст, руйнуючи будівлі і вулиці на своєму шляху гігантським селевим потоком. Третя хвиля принесла на планету полчища невідомого вірусу, що несе невиліковну хворобу, що забрала мільйони життів.

Четверта хвиля несла в собі загрозу землянам, які встояли від впливу перших хвиль, бути винищеними зсередини, оскільки інші були присутні серед всіх, замаскувавшись під звичайних жителів, знищуючи їх. Тепер Інші зайняті підготовкою до п’ятої хвилі. Їх метою є вселення в землян і управління їх поведінкою і діями. Зовні Інші нагадують землян.

Їх неможливо розпізнати. Йде опір на рівні останнього поселення людей. 5-я хвиля зовсім близько. Якщо її не зупинити, то загине все людство. Фільм 5-я хвиля (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дж. Блэйксон
В ролях: Хлоя Грейс Морец, Нік Дж. Робінсон, Рон Лівінгстон, Меггі Сіфф, Алекс Роу, Марія Белло, Майка Монро, Лів Шрайбер, Закарі Артур, Тоні Револори