Тревіс Конрад – головний герой нового гостросюжетного фільму. Його професія дуже специфічна, він усуває небажаних людей. Просто кажучи, чоловік-кілер, який працював на могутню організацію. На його плечах лежить тягар відповідальності за невинні життя. Але одного разу з ним стався фантастичний випадок. Під час чергового завдання, яке стало для чоловіка останнім, його вбили. Сталося це тому що у нього була достатня кількість ворогів. Але незабаром Конрада несподіваним способом оживили. Йому дали рівно добу на те, щоб він виконав ще одну місію для цієї організації.

Але ось тільки тепер герой не має наміру танцювати під чужу дудку. Він розлютився, і тепер хоче реваншу. Він встає на небезпечний шлях, який повинен пройти за 24 години. Всіх встали у нього на дорозі, гірко про це пошкодують. Тревіс по-справжньому злетів з котушок, і тепер ніхто не в силах зупинити його. Що буде з героєм через добу?

Адже саме на таку кількість часу, йому подарували життя. Кане він в небуття, або знайде спосіб остаточно повернути себе в світ живих, поки ніхто не знає… Фільм 24 години на життя (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Смрз
В ролях: Рутгер Хауер, Ітан Хоук, Пол Андерсон, Ліам Каннінгем, Наталі Болтт, Таня ван Граан, Хакім Кає-Казім, Сюй Цин, Ейдан Уайток, Ендрю Моргадо