Не секрет, що кожна романтично налаштована дівчина мріє одного разу стати дружиною прекрасного принца. Але існують так само і досить меркантильні особи, для яких роль утриманки багатої людини це краще благо, яке може піднести життя. Головне, щоб ця людина мала великий вплив у суспільстві і багатомільйонний капітал, а вік абсолютно не має значення, особливо якщо ім’я його молодої дружини буде першим у заповіті. Невідомо до якого з цих двох типів жінок ставилася красуня Кеті, але їй вдалося здійснити цю мрію.

Відразу, звичайна дівчина ставати дружиною Роберта Дерста – харизматичного і вельми привабливого мільярдера і власника найбільшої світової корпорації, що дісталася йому в спадок. Тепер у Кейті є все, що вона побажає і навіть те, що не могло їй і вві сні привидітися в найсміливіших фантазіях. Але насолоджуючись своїм становищем і грошима чоловіка, на заздрість багатьом подругам вона несподівано зрозуміла, що насправді, всупереч колишнім переконанням, ніякі скарби навіть цілого світу не замінять простого людського почуття любові до своєї другої половинки.

Якщо в матеріальному плані вона не знала ні в чому потреби, то морально вона була нещасливою людиною. Фільм Зникла дружина Роберта Дерста (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ів Сімоно
В ролях: Кетрін МакФі, Деніел Гілліс, Джон Гловер, Фіона Врум, Райан Роббінс, Джессі Хатч, Мартін Донован, Квесі Амеяу, Елла Кеннон