Політикам, особливо тим, які перебувають на очах у народу, займають серйозні пости, балотуються в сенатори або навіть президенти, слід бути дуже обережними у своїх діях. Адже будь-який промах здатний перешкодити подальшій кар’єрі, яка б незаплямована репутація перед розголосом фактів не була. Гері Харт мав всі шанси зайняти крісло керівника країни. Кандидат від партії демократів був популярний у своїх співгромадян, користувався авторитетом. Його програму підтримувала більшість виборців.

На виборах, що відбулися в 1988 році, колишній сенатор лідирував в гонці за місце президента. Всі старання, передвиборна кампанія, були перекреслені чутками, що поширюються, про позашлюбний зв’язок Харта. Поступово в газетах з’являлися відомості про подружню зраду Гері. Фільм Як не стати президентом (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Репортери, що чергували біля огорожі його особняка, бачили незнайому молоду жінку, яка намагається потайки покинути будинок політика. Після стало відомо ім’я коханки Харта, і вибухнув скандал.

Режисер: Джейсон Райтман
Актори: Х’ю Джекман, Віра Фарміга, Дж.К. Сіммонс, Марк О’брайен, Моллі Ефраїм