Зробити гроші з нічого, це реально. Джордан Белфорд, брокер, що залишився без роботи не впадати у відчай. Він вміє і знає, як потрібно продавати акції. Дружина Тереза переконує його влаштуватися в невелику компанію і продавати дрібні акції, але Джордан привабливий і наполегливий, він вміє переконувати і незабаром з сусідом Донні і кількома друзями відкриває свою фірму. Успіх його підприємства стає очевидним, життя простого брокера перетворюється в низку веселощів і розпусти. Алкоголь, наркотики, сексуальні дівчата і вседозволеннность.

Здається, що ось вона-вершина успіху. На вечірці він знайомитися з красунею моделлю, Наомі, яка стає його другою дружиною. Але ні дочка, ні дружина не здатні утримати і зупинити Белфорда. Алкоголь і наркотики, сильно діючі препарати і постійні тусовки. Все це не сприяють правильним операцій з фінансами, і афери з рахунками в Швейцарському банку стають розкриті.

Колишні партнери готові співпрацювати зі слідством аби залишитися осторонь. Швидким збагаченням і сумнівним способом життя Джордана починають цікавитися агенти ФБР. Фільм Вовк з Уолл-стріт (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Леонардо Дікапріо, Джона Хілл, Марго Роббі, Кайл Чандлер, Роб Райнер, П. Дж. Бірн, Джон Бернтал, Крістін Милиоти, Жан Дюжарден, Меттью Макконахі