Ця біографічна картина присвячена життю і спортивній кар’єрі великого хокеїста Террі Савчука. За його фантастичну реакцію його по праву віднесли до сотні кращих воротарів за всю історію НХЛ. Террі довгий час грав без маски, але після того, як шайба від удару Боббі Халл потрапила йому в голову, Террі став надягати маску. У картині показані його кращі матчі, а також особисте життя і переживання. Террі страждав від болю в спині, але довго це приховував. Багато хто вважав, що він винайшов нову стійку, але після визнання самого хокеїста все стало на свої місця.

Батько дівчини вражений здатністю Берта стояти на воротах в грі футбол і він витягує хлопця з табору, щоб той став воротарем в його команді. Між Маргарет і Бертом виникають почуття, але їм доведеться через багато що пройти, а перше з чим їм доведеться впоратися — це нерозуміння і ворожість суспільства.

Біографічний фільм про життя легендарного воротаря НХЛ Террі Соучука. Чим закінчиться ця історія, ви дізнаєтеся самі, але тільки після поросмотра. Фільм Воротар (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адріана Маггс
В ролях: Стів Байерс, Марк О’брайен, Джорджина Рейлі, Джонні Харріс, Тед Атертон, Owen Maggs, Жанін Теріо, Ерік Брюно, Кевін Поллак, Метт Гордон