Світська жінка, вона ж-автор книг-бестселерів, Секвілл-Уест прославилася також провокаційними висловлюваннями, сексуальною розбещеністю і пишністю стилю, що включав дорогі хутра і шикарні перлів. Вона пропагує затиснутому суспільству Британії свободу сексу. На її думку, нудний традиційний шлюб — обмежує свободу жінки службу. Волелюбна героїня картини «Віта і Вірджинія» підтверджує свої переконання — крутить позашлюбні романи, часто лесбійські. І схвалює бісексуальні захоплення чоловіка. Її чоловік, дипломат Ніколсон, є прихованим геєм, що не критикує розпусність дружини.

Вони змушені зображати на публіці благочестиву консервативну пару, інакше мати письменниці перестане їх спонсорувати. Одна салонна зустріч принесла романістці знайомство з менш мейнстрімовою, але відомою письменницею і геніальною інтелектуалкою Вулф, теж відомою відсутністю обмежень по частині інтиму і душевним розладом.

Дружба пресованих суспільством творчих особистостей стає духовною близькістю, любовними відносинами, що були викликом нетолерантному суспільству. Фільм Віта і Вірджинія (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чанія Баттон
В ролях: Джемма Артертон, Елізабет Дебікі, Ізабелла Росселліні, Руперт Пенрі-Джонс, Пітер Фердинандо, Еміральд Феннел, Гетін Ентоні, Рорі Флек-Бірн, Карла Кроум, Адам Джиллен